Premijer liga BiH: Tri crvena kartona u Bijeljini, Radnik i Krupa bez pobjednika u borbi za opstanak

U posljednjem meču 16. kola nogometne Premijer lige BiH Radnik i Krupa su odigrali meč bez pobjednika (1:1). Nakon nešto mirnijeg uvoda meča, Krupa u vodstvo stiže u 17. minuti, a strijelac pogotka bio je Dujaković. Ubrzo nakon toga Redžić je mogao postići drugi gol za svoj tim, Kozić brani njegov pokušaj, da bi nakon toga Đurić propustio šansu za Radnik.

U 64. minuti Koraksić i Filipović dobijaju crveni karton nakon varnica na terenu, a u 76. minuti Radnik dolazi do poravnanja golom Bradonjića.

Još jedan crveni karton pokazan je u 83. minuti kada je Popara dobio drugi žuti karton, a veliku šansu za Krupu na kraju je propustio Puzigaća koji je pogodio prečku u sudijskoj nadoknadi.

Nakon ovog meča Krupa ostaje u zoni ispadanja sa 10 osvojenih bodova, dok je Radnik prvi iznad sa 12 bodova.