Furiozan start košarkaša Slobode, treću pobjedu upisali u Posušju

U 3. kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine u košarci, OKK Sloboda je upisala i treću pobjedu.

Navijači “Crveno-crnih” koji se teško mogu sjetiti ovako dobrog starta košarkaša Slobode, razloga za slavlje imali su i večeras kada je ekipa Dragoljuba Vidačića upisala pobjedu u Posušju.

Odlučujuću prednost Tuzlaci su ostvarili u drugoj četvrtini koju su dobili rezultatom 8:31 i na poluvrijeme otišli sa  22:54.

Do kraja utakmice košarkaši Slobode nisu ništa prepustili slučaju i upisali pobjedu sa 56:92

U redovim Slobode najefikasniji su bili Devine C Eke (21), Asim Gutić (17) i Ismet Sejfić (17), a kod domaćih Rayshawn Mart Jr (17).

U slijedećem kolu OKK Sloboda igra u Mejdanu gdje dočekuje ekipu Orlovika iz Žepča, koja je također sezonu otvorila sa tri pobjede.