Slučaj koji je zgrozio javnost: Počelo suđenje za silovanje životinja

Datum:

Uz isključenu javnost na Općinskom sudu u Slavonskom Brodu u srijedu ujutro počelo je suđenje trojici muškaraca koje se tereti da su koristili životinje za spolne odnose, odnosno počinili kazneno djelo ubijanja ili mučenja životinja.

Trojica okrivljenika u pratnji policije dovedeni su na sud, a sudac Mirko Živić odlučio je javnost isključiti iz predmeta zbog zaštite obiteljskog života okrivljenika.

Neslužbeno se doznaje da je današnja rasprava odgođena zbog nedovoljno vremena koje su odvjetnici optuženih dobili za pripremu obrane.

Trojicu hrvatskih državljana, Općinsko Državno odvjetništvo optužilo je zbog počinjenja kaznenog djela ubijanja ili mučenja životinja.

Najmlađi od njih, 45-godišnji osumnjičenik u zatvoru je od prošle godine i zbog sumnje u silovanje maloljetnika, a druga dvojica, 50-godišnjak i 70-godišnjak u pritvoru su od 16. siječnja zbog sumnje u silovanje i omogućavanje silovanja i mučenja životinja na farmi u selu, nedaleko od Slavonskog Broda.

Od voditeljice skloništa za životinje u Brodsko-posavskoj županiji doznaje se da su kod njih četiri spašena, odnosno privremeno oduzeta psa s farme, koja uz stručni tretman prolaze proces oporavka dok su druge domaće životinje, navodno još na farmi.

IzvorN1

Podijeli:

spot_img
spot_img

Povezano
INFO

BH Novinari pozivaju na medijski bojkot Milorada Dodika

Upravni odbor Udruženja BH Novinari i Linija za pomoć...

Okončana talačka kriza u vozu u Pakistanu, poginula najmanje 21 osoba

Vojna operacija oslobađanja talaca iz voza u jugozapadnoj pakistanskoj...

U Tuzli održana interaktivna radionica „NASILJE U VEZI JE BEZVEZE!“ (VIDEO)

Udruženje „Ženska vizija“ organizovala je danas interaktivnu radionicu pod...

Memorijali Holokausta zatvorili svoja vrata u znak podrške Memorijalnom centru Srebrenica

Memorijali Holokausta na tri kontinenta zatvorili su svoja vrata...